Opět jsme začali přijímat nové zájemce o FVE. Stačí když nás kontaktujete.

Alpha Storion

Naše společnost je dodavatelem fotovoltaiky Alpha Storion od německého výrobce AlphaESS. Jedná se o kompaktní výrobek s akumulací do baterie a je možné je použít jako síťovou, ostrovní nebo hybridní elektrárnu. Baterie systému Storion lze průběžně doplňovat, montáž baterií zabere přibližně 10 minut.

Tento inovativní systém se přednostně stará o pokrytí spotřeby elektrické energie ve vaší domácnosti. Případné přebytky následně ukládá do baterií. Uloženou energii z baterií lze poté použít, je-li zataženo a nesvítí slunce.

Alpha ESS zařízení

Co fotovoltaika Alpha Storion nabízí?

Ocenění Alpha Storion

AlphaESS se svými profesionálními produkty řady STORION získala další první místo ve skupině kompaktních energetických úložišť do 5 kWh v Evropské unii za rok 2018. Experti z Bonn EuPD Research analyzovali 114 modelů bateriových úložišť od 75 společností v Evropě. Zjišťovali a porovnávali, jak vysoká je hloubka vybití modelu, jak vysoký je počet cyklů systému a jaké efektivity systém dosahuje. Tyto parametry porovnali ve vztahu k pořizovací ceně.

Kromě toho vzali experti v úvahu charakteristiky produktu ukládacího systému: rozšiřitelnost/škálování, možnost přechodu do UPS a jaký poskytuje trvalý výkon. V kategorii poměr instalace / služby EuPD mimo jiné zkoumala, jak snadné je sestavení bateriového úložiště, co výrobce garantuje klientům a jaký typ služeb je klientům poskytován. Důležitým měřítkem bylo, zda-li výrobci poskytli relevantní informace o původu souvisejících materiálů.

Tabulka výsledků EuPD

Výrobce AlphaESS Europe zajistí nepřetržitý monitoring

Společnost AlphaESS zajistí ke svému produktu Alpha Storion dálkový monitoring celého systému, který provádí zdarma 24 hodin denně a 365 dní v roce. Dále se postará o nahrávání softwarové aktualizace a firmwaru jak pro samotný měnič, tak i pro baterie. Díky tomu bude zařízení pracovat optimálně a nebude se zbytečně zkracovat jeho životnost. Ta tak dosáhne více než 30 let.

Správná péče ze strany výrobce zajistí kvalitní fungování vaší fotovoltaiky a předejde problémům a poruchám.

Výjimečnost produktu Alpha Storion můžeme také vidět v unikátním systému baterií EVE, které jsou schopny při vybíjení cyklovat 12 000krát a to na hloubku 80 % své kapacity. Z toho důvodu Alpha Storion opravdu zvedá limity domácích bateriových systémů na úplně jinou vyšší úroveň.

Tento výrobce se může také pyšnit velmi početnou výrobní produktivitou. Měsíčně zhotoví přes 300 kusů Alpha Storion, a co se týče baterií, přibližně 800 kusů o kapacitě větší než 5,4 kWh. To je více než 43000 kWh za měsíc.

Společnost AlphaESS, nabízí spolehlivou, téměř bezúdržbovou a inovativní fotovoltaiku Alpha Storion. A to navíc s celoročním monitoringem a správou ze strany výrobce.

Firma AlphaESS zajistí potřebné kontroly a péči o fotovoltaiku pomocí monitorovacího systému na dálku, a my i zákazníci si můžeme bezstarostně užívat výhod, které Alpha ESS nabízí.

Spočítáme vám to

Na základě vyplněného dotazníku Vám navrhneme nejlepší řešení a zpracujeme cenovou nabídku

Vyplnit poptávku